banner3
banner2
banner1

RRETH松软的

zbulim我madh.

 • Fabrikë.
 • Fabrikë.
 • Foto eFabrikës.

mësoj.

mëshumë.

TST kishte mbledhur dizajnimin e programmemeve kompjuterike, makineri, mekanike, pren të naftës, pren të avullit, elektronikë, motor, dhe hulumtim dhe zhvillim, sigurimin e cilësisë, menaxhimin e prohimit, testin dhe të tjera talente专业për të marrë informacion në kohë reale。仪器TST (Kinë)有限公司,themelojnë në Mars, 2006, e cila është një kompani ndërkombëtare专业në prohimin e makinerive të teestimit dhe pajisjeve të automatizimit。

 • -
  E themelar në vitin 2006
 • -
  14 vjet pervoje
 • -+
  Më shumë se 100产品
Shkruajini zgjidhjet e pajisjevetùtestimit laborikik dhe Integleoni Prodhimin,Modelimin Dhe Hulumtimin Dhe Zhvillimin

produktet

RISI.

 • 口罩呼吸阻力测试仪

  口罩呼吸抵抗......

  用途:用于测量指定条件下的掩模的吸入和呼气阻力特点:1。触摸屏控制,中式菜单,人机对话模式,操作方便。2.内置热敏打印机方便在现场快速打印测试结果。3.可以设置两种呼吸检测和吸入检测。4.呼吸器管道的自动切换装置解决了测试仪拉出管并连接到的问题。

 • Masat验证我efikasitetittëfiltrimittëgrimcave

  Maska Filtrat Grimcash ...

  Përdorimi: Pika e provës së performancës së filtrimit të PM-së është e përshtatshme për testin e efikasitetit të materialeve të filtrit të klasës 45% -99.9%。原料过滤标准:ndërkombëtare。Struktura e projektimit e te gjithe同se证明eshte kompakte她e lehte,她不procesin e mbajtjes se证明,duhet vetem te siguroje苏亚河te pershtatshme shtese她aj te kompresuar (pa uje, pa vaj), te pershtatshme / t 'u perdorur laboratore, fabrika她te tjera。raste。Në provën e letrës së filtrit,…

 • Rezistenca ndajgërryerjessë制品tëhypuranga testuesi ifërkimittōstrëssutherland

  rezistenca ndajgërryesittë...

  概述快速详情地点:福建,中国品牌名称:TST仪器型号:TF007电源:电子用途:纸张磨损试验标准:GB / T7706,ASTMD5264,TAPPI,JISS5701摩擦:20±0.2N摩擦行程:60毫米标本尺寸:60mm * 220mm显示:液晶摩擦区:50mm * 155mm测试速度:21/43/85/106 r / min纸张擦式测试仪:纸张擦测试仪产品说明TSF024 Sutherl的印刷材料的耐磨性......

 • testuesi i shtypjessëunazave/ testi我shtypjes s hihtave / test i shtepjes sheheshtȱ

  测试压碎环/边缘…

  概览快速详细信息原产地:福建品牌名称:TST仪器型号:TF005电源:电子用途:纸张纸板挤压试验,纸和纸板和装载板挤压试验标准:TAPPI-T472,JIS-P8126功能:平压碎,边缘外壳,粘接强度,环挤压容量:200 kgf分辨率:1/10,000精度:±1%按压板:105×105 mm压板间距:150 mm粉碎测试仪:板......

 • MaterialsiPërlustrimtësigurisënìkontrollesine topavetùqelqittìzbuturngandërtesa

  给我xham sigurie…

  概述快速详情原产地:福建品牌名牌:TST型号:BL5520电源:电子用途:跌落测试仪标准方法:GB15763.2-2005滴控制方法:直流电磁控制方法:PLC降高:0-1400mm钢球规格:63.5mm,1040g,2pcs测试室横梁:670mmx660mm滴球测试仪:玻璃抗冲击测试仪,滴冲击试验产品描述安全玻璃材料在...

LAJME

Sherbimi我修

 • 不合格的办公家具的三个原因

  今天的许多办公室家具都挂着一些不合格的质量帽子,含有有害物质。TST仪器的分析:不合格的办公家具有三个主要原因。1.过度的胶水内容许多消费者认为木材是一个自然......

 • Vitet e fundit, industria e mobiljeve për zyra në Kinë është zhvilluar jashtëzakonisht shumë。

  Vitet e fundit, industria e mobiljeve për zyra në Kinë është zhvilluar jashtëzakonisht shumë。Ndërsa zhvillimi shpejtë i mobiljeve për zyra, cilësia e producktit është gjithashtu një çështje që nuk mund të injorohet。Prandaj, prohuesit e mobiljeve shpesh zgjedhin pajisje professional për testin e mobiljeve si vetë…

Baidu